Вивіз будсміття

Вивіз будсміття (097) 338-48-48

«Встав зранку – прибери власну планету»,- так звучить одне з правил знаменитого Маленького Принца. Якщо відкинути літературний пафос, то цей лозунг варто було б проголошувати для кожного українця: прибери свій під’їзд, своє подвір’я, свою вулицю чи своє рідне місто. Інколи дехто вважає, що цілком досить дотримуватися чистоти лише у власній квартирі, тож, влаштувавши капітальні ремонтні зміни, безтурботно викидає залишки у сміттєві баки. Що з того, що сусіди не зможуть тепер ними скористатися, адже на те й комунальні служби, щоб тут усе тримати чистим. А те, що весь дім, спотикаючись через завали плитки і дощок, щодня згадує «економного» винахідника добрим словом, на його гаманці не позначається, хоча цілком може вплинути на здоров’я і настрій оточуючих. Байдужість до дотримання елементарних норм співжиття – шлях до середньовічного існування.

Цьогорічні сезонні проблеми показали, що така споживацька позиція може обернутися значними труднощами. Адже якщо хтось у вашому дворі не замовив вивіз будсміття, захарастивши відходами під’їзди до баків або й зовсім їх перегородивши, то техніка просто не змогла дістатися дворів, і сміття «прикрасило» наше існування до самої весни.

Мабуть, вам уже не раз доводилося стикатися з таким способом не платити за вивіз будсміття Київ у результаті цього стає не європейською столицею, а посміховиськом. Слід відмітити, що своєчасний вивіз сміття перешкоджає засміченню чи виходу з експлуатації інших важливих комунікацій : ливневої каналізації, побутової , різного роду дренажних систем. Це дозволяє не боятися проникнення відходів у ґрунт або небажаних хімічних реакцій у разі контакту з іншим сміттям чи водою.

Але в столиці давно існують ефективні і недорогі способи здійснити вивіз будсміття, ціна залежить від габаритів будівельних залишків. Загалом у м.Київ вивіз будсміття здійснюється на спеціальній техніці, при потребі можна замовити й послуги вантажників, і тоді незручний вивіз будсміття, ціна якого у нашій компанії найдоступніша, перестане бути проблемою.

Вивіз будсміття, ціна т. (097) 338-48-48

Компанія ВР-Транс може укладати і довготривалі договори на регулярний або терміновий вивіз будсміття, тим самим забезпечуючи безперебійний процес реконструкції чи будівництва без затримок через завали відходів чи порушення санітарних норм будівництва. Таким чином, якісна утилізація таких специфічних відходів, як керамзит, гіпс,відходи бетону, асбоцемент, кераміка будуть вивезені без забруднення навколишньої території , що значно полегшить подальше озеленення та облагородження прилеглих територій.