Перевезти будматеріали

Шукаєте вигідний спосіб доставки будівельних матеріалів по Києву та передмісті? Ви на правильному шляху! За одну ходку ми перевеземо потрібні вам матеріали об’ємом до 15 кубічних метрів та вагою до 1.5 тонн.

Наша доставка виявиться недорогим і оптимальним варіантом для таких випадків:

  1. Ремонт у квартирі чи приватному будинку. Такі роботи зазвичай вимагають різних по номенклатурі будівельних матеріалів, але їхні загальні габарити відносно невеликі. В таких випадках можливостей автівок на кшталт Renault Kangoo чи VW Caddy часто недостатньо, а замовляти 5-тонник – занадто дорого.
  2. Торгівля у формі малого бізнесу. Як правило, тут на перше місце стає надійність і ритмічність поставок при мінімальних витратах. Пошук нового перевізника для кожної закупки у довгостроковій перспективі займатиме багато часу. З нашою допомогою логістика стане пунктуальною та простою, а рівень транспортних витрат не шокуватиме під час розрахунку фінансових результатів бізнесу.

Напишіть нам

Опишіть, скільки, звідки і куди вам потрібно перевезти будматеріали, натисніть “ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ” і наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин