Замовити перевезення до 1.5 тонн у столиці

Мувінгова компанія VrTrans займається малотоннажними перевезеннями у Києві та області. У нас найвигідніша ціна для вантажів до 1.5 тонн з врахуванням послуг вантажників. Оптимальний вибір для:

  1. Малого бізнесу. Фахівці нашої компанії перевозили товари, обладнання, торговельні меблі, будівельні матеріали та багато інших видів товарно-матеріальних цінностей. Завдяки індивідуальному підходу ви отримаєте ціну за 1 км вантажних перевезень у столиці.
  2. Пересічних людей. Найпоширенішою мувінговою послугою є квартирний переїзд. Наші вантажники акуратно спустять меблі та речі з будь-якого поверха, завантажать їх у кузов і в підсумку занесуть все назад у пункті призначення. Навіщо напружувати спину, коли за недорого досвідчені вантажники все зроблять за вас?

Великі речі починаються з маленької ідеї. Якщо задум пов’язаний з переміщенням вантажу по Києву та області, то ми завжди раді надати вам вантажівку з високою рентабельністю на одиницю ваги.

Перевезення вантажів 1 тонна Київ
Телефони для замовлення

Чому варто замовити Газель для перевезень?

Цей тип вантажівок в сучасних умовах має такі переваги:

  1. Місткий кузов і достатня вантажопідйомність. Так, 16 кубічних метрів об’єму вистачить не лише для практично будь-якого квартирного переїзду, але й для значної частини офісних переїздів. 1.5 тонни вантажопідйомності вистачить як і для доставки будівельних матеріалів для ремонту квартири, так і для транспортування м’яких та корпусних меблів.
  2. Низька ціна перезення 1 тонни на 1 кілометр. Це можливо завдяки невисокому споживанню палива, відносно дешевому технічному обслуговуванні та загальній “живучості” вантажівки. Звісно, такий тип автомобілів з часом відійде у минуле, проте на дворі 2022 рік, але ж ми й досі масово не пересуваємось на електромобілях, чи не так?

Підсумуємо. Для малотоннажних перезень по Києву чи передмістю Газель забезпечує мінімально досяжний рівень витрат, щоб ви мали змогу не переплачувати за транспортування.

Як краще зекономити на оренді вантажного авто?

Копійка гривню береже і щодо перевезень порадимо наступне:

  • завчасно замовити перевезення у Києві, бо основна проблема мувінгових та транспортних компаній – формування оптимального графіку використання вантажівок;
  • точно вказувати габарити та по можливості вагу вантажу – часто трапляється, що багато часу витрачається на те, що замовник не вказав, що “невеличке” піаніно так просто з квартири не винесеш через габаритність;
  • не поспішайте звільняти річ, яку потрібно перевезти, від упаковки чи каркасу – особливо це актуально для доставки ванн, душових кабін і подібних об’єктів, що потребують не лише бережного відношення, але й надійного кріплення.

Сподіваємось, що з нашою допомогою ви отримаєте якісну послугу за прийнятну вартість та неодмінно повернетесь до VrTrans, якщо виникне така потреба.

Газель 6 метрів для перевезень
Газель 6 метрів для перевезень

Форма онлайн-замовлення

Для розрахунку вартості оренди опишіть вашу потребу і наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин