Вивіз мотлоху Київ

Вивозимо непотріб з квартири до/після ремонту

Фахівці компанії VrTrans очистять ваш життєвий простір для нових звершень. Для цього вони винесуть старий непотріб та мотлох з житла, щоб ви мали змогу:

Вчасно розпочати ремонтні чи будівельні роботи

Суттєво збільшити корисну площу приміщення

Законно позбутися сміття після ремонту житла

Виніс старих речей за потреби виконується в належній упаковці. Частіше всього для цього вистачає міцності поліпропіленових будівельних мішків. Наші вантажники професійно зберуть та винесуть непотрібно прямо в кузов автомобіля. Ви отримаєте максимум комфорту за мінімум витрат!

Нюанси винесення старих речей у Києві

Вивеземо сміття з житла з дотриманням санітарних та екологічних нормативів. Завдяки нашим спільним зусиллям не буде завдано шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людей. До того ж ви не будете фізично працювати, адже наші фахівці компетентно займуться очищенням території.

Вивіз непотребу Київ

Якщо ж вам потрібна мінімальна вартість послуги, то ми лише подамо машину до під’їзду і завантаження кузову стане вашим обов’язком.

Які є варіанти вивозу мотлоху?

Сьогодні абсолютно не є проблемою пошук компанії для прибирання та транспортування сміття – вибрати є з чого. Однак, таке різноманіття може запутати,та й ціни можуть суттєво відрізнятись. Таким чином, без додаткової консультації в кожному конкретному випадку не обійтись. Для таких цілей чудово підходить Вайбер, де наш менеджер лаконічно оцінить вартість вивезення.

Після узгодження часу та ціни вам залишиться лише чекати приїзду вантажників. Оперативність та акуратність є їхніми основними перевагами, так що великі і габаритні предмети не будуть займати площу квартири. До речі, не складе особливих труднощів вивезення демонтованих стін та перегородок.

Які є авто для старих речей?

В залежності від ваших потреб ми можемо запропонувати такі типи вантажівок:

  1. Газель. Оптимально для більшості випадків. Кузов великий, а вантажопідйомності з головою вистачить для рядових задач. Один рейс без оренди вантажників обійдеться в 500 ₴, разом з ними – в 800 ₴.
  2. ЗІЛ. Як то кажуть, старий кінь борозни не псує, та й глибоко не оре. Це авто потягне до 10 тонн непотребу, проте у порівнянні з Газелю кузов вже не здається наскільки містким. Тариф — 1100 ₴ за рейс + 700 ₴ за послуги вантажників.
  3. КАМАЗ. Потужня техніка для вивозу ґрунту, снігу, габаритного будівельного сміття. Щодо такої техніки ми часто співпрацюємо з будівельними компаніями довільного масштабу. 20 тонн вантажопідйомності обійдуться вам в 2100 ₴ за 1 рейс. Додайте що 1200 ₴, якщо непотріб потрібно буде завантажити в кузов.

Сподіваємось, що наведена інформація стане в нагоді кожному, хто шукає надійного партнера щодо вивезення старих речей та непотребу у Києві. Нагадаємо, що ми також займаємось міжміськими вантажними перевезеннями по всій території України.

Телефони

Замовляємо вивезення непотребу в:

✈️ Дарницькому районі

🏙️ Осокорки (в т. ч. приватний сектор)

⚡ Харківський масив

🌆 Позняки

✔️ Рембаза

🔴 Червоний хутір

🚰 Бортничі

⭐ Деснянському районі

🌉 Троєщина

🌈 Райдужний масив

🐌 Русанівські сади

🍁 Лісовий масив

🐃 Биківня

⏩ Дніпровському районі

😊 Березняки

🌇 Русанівка

👚 Соцмісто

⚒️ ДВРЗ

💊 Стара Дарниця

🎨 Подільському районі

👷 Виноградар

🚚 Куренівка

💨 Вітряні гори

⛪ Поділ

⛏️ Мостицький масив

💉 Пріорка

📐 Берковець

🚤 Оболонському районі

🍱 Оболонь

📖 Почайна

🌱 Мінський масив

⛵ Вишгородський масив

🚊 Пуща-Водиця

🌳 Голосіївському районі

🚌 Деміївка

⛺ Голосієво

🇨🇳 Китаїв

🚏 Корчувате

⛰️ Багринова гора

🍣 Шевченківському районі

🎖️ Шулявка

⚙️ Нивки

🏢 Лук’янівка

⛷️ Татарка

🗼 Сирець

🏦 Печерському районі

🏗️ Липки

🚆 Видубичі

Саперна слобідка

🐻 Звіринець

🌇 Святошинському районі

🔥 Борщагівка

Нивки

🔬 Акаддеммістечко

Новобіличі

🎢 Солом’янському районі

🎫 Жуляни

Олександрівська слобідка

🦉 Совки

⛑️ Відрадний

Солом’янка

Кучмин Яр

🔧 Монтажник

Замовити вивіз онлайн

Опишіть деталі вашої проблеми, відправте заявку та очікуйте контакту з нашиш фахівцем протягом 30 хвилин