Вивіз будівельного сміття Київ Газель

Замовити вивіз будівельного сміття

Послугу надаємо відповідно до таких умов:

 1. Правий та лівий берег столиці. За узгодженням у Вайбері вивозимо в приватному секторі та передмісті.
 2. Готові на договір. Розраховуйте на первинну бухгалтерську документацію, якщо вона потрібна для кошторису та інших цілей.
 3. Без посередників. Ви на прямому зв’язку з виконавцем і не платите комісій. Також у вас є додатковий інструмент контролю.
 4. Легально. Сміття після ремонту квартири вивозиться на полігони зберігання відходів. Бізнес існує у формі ФОП.
 5. Ціна від 500 ₴ за Газель без послуг вантажників – за 800 ₴ вам нічого не треба буде носити. Є вантажівки ЗІЛ і КАМАЗ. Готівкою та у безготівковій формі.

9 років існування VrTrans підтверджують, що ми професіонали.

Відгуки про нас

Вивозимо будсміття у:

✈️ Дарницькому районі

🏙️ Осокорки (в т. ч. приватний сектор)

⚡ Харківський масив

🌆 Позняки

✔️ Рембаза

🔴 Червоний хутір

🚰 Бортничі

⭐ Деснянському районі

🌉 Троєщина

🌈 Райдужний масив

🐌 Русанівські сади

🍁 Лісовий масив

🐃 Биківня

⏩ Дніпровському районі

😊 Березняки

🌇 Русанівка

👚 Соцмісто

⚒️ ДВРЗ

💊 Стара Дарниця

🎨 Подільському районі

👷 Виноградар

🚚 Куренівка

💨 Вітряні гори

⛪ Поділ

⛏️ Мостицький масив

💉 Пріорка

📐 Берковець

🚤 Оболонському районі

🍱 Оболонь

📖 Почайна

🌱 Мінський масив

⛵ Вишгородський масив

🚊 Пуща-Водиця

🌳 Голосіївському районі

🚌 Деміївка

⛺ Голосієво

🇨🇳 Китаїв

🚏 Корчувате

⛰️ Багринова гора

🍣 Шевченківському районі

🎖️ Шулявка

⚙️ Нивки

🏢 Лук’янівка

⛷️ Татарка

🗼 Сирець

🏦 Печерському районі

🏗️ Липки

🚆 Видубичі

Саперна слобідка

🐻 Звіринець

🌇 Святошинському районі

🔥 Борщагівка

Нивки

🔬 Акаддеммістечко

Новобіличі

🎢 Солом’янському районі

🎫 Жуляни

Олександрівська слобідка

🦉 Совки

⛑️ Відрадний

Солом’янка

Кучмин Яр

🔧 Монтажник

Вивіз будівельного сміття

Коли варто замовити вивіз сміття на Газелі?

❗ Цей тип вантажних мікроавтобусів оптимальний для вивезення після ремонту в квартирі чи приватному будинку (секторі). ЗІЛ або КАМАЗ буде кращим вибором у випадку:

 • демонтажу стін;
 • капітальних робіт в багатоповерхових спорудах;
 • інших масштабних ремонтних операцій.

Отже, малотоннажні вантажівки, а не велико- чи середньотоннажні, є оптимальним вибором для прибирання мотлоху після або перед будь-якими ремонтами в квартирі чи будинку.

🚚 У вантажної Газелі місткий кузов, хоча і невелика вантажопідйомність. Наприклад, типова модель вміщує до 12 м³ і 1.5 т, хоча є і подовжені варіанти з корисним внутрішнім об’ємом до 18 м³.

🗑️ Будівельне сміття займає доволі багато місця, хоча й важить доволі мало і його прибирання часто потребує чимало часу. Це зумовляє той факт, що його економічно недоцільно вивозити вантажівками на кшталт КАМАЗу.

🛢️Нічим не примітна вантажопідйомність малотоннажника гарантує важливу особливість – низька витрата палицю на одиницю тягаря. “Кволий” двигун не потяне 5 тонн, проте він надасть змогу недорого вивезти до 1.5 тонн корисного вантажу. Завдяки цьому ціна вивозу в перерахунку на один кілограм чи кубометр сміття виявиться найнижчою саме для Газелей.

👷‍♂️ Незначний радіус розвороту спрощує дорогу до об’єкту, де потрібен позбутися мотлоху. Наприклад, для приватного сектору в районі Жулян щось розміром з КАМАЗ буде не кращим вибором, адже він легко закоркує вузеньку вулицю. По законам логіки раціонально замовити саме Газель для вивозу сміття, а не середньотоннажник.

Вивіз сміття Газель Київ
Газель для вивезення сміття

Як допоможемо з вивезенням будівельних відходів?

Якщо ви нещодавно закінчили ремонтувати свій дім, то скорше всього вам самостійно не справитися з прибиранням территорії. Простіше всього вивозити його на Газелях – чудовий вихід в подібних ситуаціях. Ми приїдемо і завантажимо все непотрібне в Газель (ЗІЛ, КАМАЗ), і ви назавжди забудите про післеремонтний клінінг.

Чи потрібно вам очистити приміщення після будівництва чи пожежі, навести лад на території забудови — вивіз будсміття в Києві доступний вам будь-якої доби тижня. Ми очистимо все в найкоротші терміни, і ви не будете змушені самостійно закуповувати для цього обладнання і витрачатися на його обслуговування.

Ми пропонуємо послуги такого характеру:

 1. Вивезення будівельного сміття.
 2. Вантажоперевезення по Києву до 10 тонн на одну машину.
 3. Клінінг і очистка від мотлоху, непотребу, старих меблів та техніки.

Вартість залежить від того, якого об’єму і суті нам випала робота, а також наскільки терміново її потрібно виконати. На неї може також вплинути і адреса, з якої терміново потрібно вивезти будсміття. Вийдіть на зв’язок з нами, і ми надамо вам попередній підрахунок вартості наших послуг. Витрати на цю послугу можна зменшити. Для цього достатньо укласти договір на довгострокову перспективу, скориставшись орендою контейнерів.

Договір на вивезення сміття після ремонту
Можна укласти договір на періодичний вивіз сміття

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте повний комплекс необхідних послуг. Це суттєво дешевше самостійних робіт.

Зичимо вам швидкого забуття про ремонтні справи і комфортного відчуття нової якості житла, разом з підвищенням цін на комерційну нерухомість, що неодмінно стане запорукою міцного фундаменту для майбутнього.

Вивіз будівельних відходів: коли, як і навіщо?

допиши

Вивіз будівельних відходів у Києві

допиши

Як вивезти сміття після ремонту?

Вивозити будівельне сміття ⭐ повинна спеціалізована компанія. Його недоречно і заборонено викидати в контейнер для ТБВ біля під’їзду. Справа в тому, що під час ремонтних робіт формуються потенційно 💣 небезпечні відходи. Якщо їх залишити деінде, то це може спричинити забруднення грунту, грунтових вод та планети в цілому. Таким чином, звертаючись за послугою до VrTrans, ви не лише заощадите, а й в цілому сприятимите покращенню екологічної ситуації в Україні.

Замовити вивіз сміття після ремонту

Чим допоможемо киянам?

Наші послуги підійдуть для тих, хто:

 • робить ремонти;
 • замінює старі вікна на нові;
 • проводить оздоблювальні роботи житла.

Після всіх цих заходів формується крупногабаритний та будівельне сміття. Існують специфічні нюанси щодо умов вивозу і поводження з подібним непотробом. Ми якраз і позбавимо вас від зайвих турбот. Фахівці нашої компанії недорого і легально очистять потрібну вам площу, після чого вивезуть зайве на ГАЗелі, ЗІЛі чи КАМАЗі. Вартість розраховується в індивідуальному порядку залежно від об’єму, ваги та цінності мотлоху.

Подібні послуги пропонують не лише компанії, але й фізичні особи за мінімальну цену. Часом вони можуть стати в нагоді, проте в результаті ви залишите не найкращий слід після себе. VrTrans працює з 2013 року і весь цей час вивіз здійснювався на легальний полігон зберігання крупногабаритного і будівельного сміття №6.

Відповіді на питання, що часто задають

Куди вивезти будівельне сміття після ремонту квартири?

Його потрібно вивезти на полігони захоронення великогабаритних та будівельних відходів. Це обов’язок власника житла чи виконавця ремонтних робіт. Будівельні відходи заборонено залишати в контейнерах для побутового сміття, що знаходяться на прибудинковій території.

Що входить до будівельного сміття?

Залежно від типу до нього відносяться такі відходи:
Тверді: штукатурка, бетонні стяжки, арматура, залізобетон, стара проводка, вікна та двері, бій цегли, плитка, лінолеум, шпалери, гіпсокартон, теплоізоляція, деревина, пластикові та металеві труби.
Рідкі: лишки лаків, фарб, клеїв, смол, лубрикантів.
Сипучі: пісок, щебінь, грунт, глина, пил.

Куди вивезти будівельне сміття у Києві?

Є 2 варіанти:
– полігон №5 для твердих побутових відходів – с. Підгірці, Київська обл.
– полігон №6 для крупногабаритних відходів (куди входить і будсміття) – Київ, вул. Пирогівський шлях, 94-96.

Замовити вивіз онлайн

Заповніть поля і ми зв’яжемось з вами протягом 30 хвилин!