Вивіз сміття будівельного
Наші вантажники допоможуть вивезти сміття після ремонту з квартири, будинку, гаража, ділянки в Києві відповідно до таких умов:
- Ціна від 800 ₴ за довантаження 15 мішками. Це недорого – у нас можна замовити лише легальний вивіз.
- Правий та лівий берег Єдиний тариф для всіх районів міста – ви платите за кількість сміття і вантажників.
- Без посередників Зв’язок з водієм машини та вантажниками на поверсі. Додатковий інструмент контролю.
- Газель, ЗІЛ, КАМАЗ Авто вивіз відходів в мішках та насипом на гнучких умовах. У нас якісно за чесну ціну.
Узгодили нюанси телефоном, за допомогою Вайберу, Телеграму чи форми онлайн замовлення? Далі тариф не змінюється. Вивіз та винос будсміття відповідно до вимог законів не може коштувати декілька сот гривень – в інтернеті чи на OLX ви легко натрапите на спокусливі пропозиції.
10 років вивозимо (виносимо) старі вікна, двері, підлогу після заміни (установки), усе після демонтажу та демонтажних робіт. Готові на договір, що зручно та надійно для виконробів, підрядників і бригад з ремонту (будівництва) квартир та будинків столиці.
Відгуки клієнтів
Телефони для замовлення
Вартість вивозу сміття у Києві з вантажниками
За 800 ₴ ми подамо вантажівку і ви будете відповідальні за завантаження кузова до 15 мішків. Такий об’єм з роботою вантажників обійдеться в 1 000 ₴. Якщо у вас від 1 до 3 м³ будівельного сміття, то подача Газелі обійдеться вже в 1 500 ₴, + 500 ₴ потрібно буде заплатити за послуги вантажників. Послуги вантажників передбачають наявність ліфта в багатоповерхівці, в іншому випадку – ціна робіт буде збільшена за домовленістю. Габарити і об’єм кузова вантажівки – 4*2*2 м, 16 м³, максимальний вантаж за рейс – 1 500 кг.
Довантаження до 15 мішків | Довантаження до 3 м³ | 1 м³ після 3 м³ | Вантажники до 15 мішків | Вантажники до 3 м³ | Вантажники за м³ після 3 м³ |
---|---|---|---|---|---|
800 ₴ | 1 500 ₴ | +200 ₴/м² | +200 ₴ | +500 ₴ | +100 ₴ |
Вартість КАМАЗу та ЗІЛа розраховується простіше. Тариф лише за повний кузов габаритного сміття, без довантажень.
Тип вантажівки | Ціна за повний кузов | Послуги вантажників | Маса сміття | Об’єм сміття |
---|---|---|---|---|
ЗІЛ | 2 500 ₴ | +1 500 ₴ | 5 000 кг | 5 м³ |
КАМАЗ | 4 500 ₴ | +2 500 ₴ | 10 000 кг | 10 м³ |
Скільки коштує прибирання в мішки?
Мінімальний тариф прибирання у мішки з виносом – 200 ₴. Якщо потрібно вивезти насипом до 10-15 мішків будівельного сміття, то разом із прибиранням це обійдеться в 1 200 ₴.
Підсумок наших зусиль – чистота вашого житла, ділянки чи території після будівельників, доступна ціна за прибирання, винос, спуск, вантаження і офіційний вивіз з ліцензією.
Як замовити недорого ?
Є 2 підходи:
- Зайнятися виносом самостійно.
- Правильно підібрати машину.
Найпростіше зупинитися на Газелі та подібних моделях. Вони беруть на борт до 1.5-2 тонн вантажу об’ємом до 16 м³, що оптимально для сміття після ремонту у квартирі чи приватному будинку. Наприклад, у кузов помістяться всі старі вікна, двері та будівне сміття після капітального ремонту 3-кімнатної квартири. Основна перевага – низька собівартість вивозу (тариф) за 1 м³. Замовити машину ЗІЛ або КАМАЗ краще після:
- демонтажу стін в приміщенні площею від 200 квадратних метрів;
- капітальних робіт в багатоповерхових спорудах;
- інших масштабних ремонтних/будівельних операцій.
Малотоннажний автомобіль є найбільш раціональним вибором для перевезення сміття після типового ремонту в квартирі чи будинку. У вантажної ГАЗелі місткий кузов та невелика вантажопідйомність. Будівельне сміття займає багато місця, але важить відносно мало, що обумовлює потребу в конкретних експлуатаційних параметрах автомобіля. У цього автомобіля низька витрата палива. “Кволий” двигун не потягне 5 тонн, проте він надасть змогу недорого перевезти до 1.5 тонн вантажу.
Які послуги ще надаємо?
У VrTrans також можна замовити наступні послуги:
- Перевезення до 3 тонн: меблі, речі, обладнання, товари.
- Очистка приміщень від мотлоху, техніки, старих меблів.
Зателефонуйте чи напишіть нам для деталей.
Зичимо вам швидкого забуття про ремонтні справи та нової якості житла. Сьогоднішні турботи стануть запорукою міцного фундаменту для майбутнього завдяки підвищенню цін на комерційну та житлову нерухомість.
Лікбез
Все після ремонту потрібно вивозити не так, як побутове сміття. Причиною є не бюрократія, а небезпечність таких відходів. У них різношерстий склад, до якого також входять речовини, які забруднюють ґрунт. Отже, спершу доречно розібратися, чим саме будівельні відходи відрізняються від побутових.
Що відноситься до будівельного сміття і на які види він ділиться?
Будсміття – це відходи, що утворюються під час демонтажу, ремонту чи будівництва. Простіше всього класифікувати його на такі категорії:
- Тверда Бетон, цегла, залізобетон, каміння, металоконструкції, скло та дзеркала, гіпсокартон та інші матеріали з гіпсу, керамічна плитка і сантехніка, більшість видів ізоляції (мінеральна вата, пінопласт, поролон, пінополістирол, пінополіуретан, геомембрана, пінополіетиленове полотно, рубероїд, гідропояс), деревина, пиломатеріали, ДВП та ДСП, пластик і гума.
- Рідка Відпрацьовані суміші для штукатурки, мурування та шпаклювання, розчини для кладки плитки та каміння, залишки лакофарбових матеріалів та розчинників, клеї, герметики та ґрунтівки, нафтопродукти.
- Сипуча Пісок, щебінь дрібної фракції, цемент та вапно, пил, дрібні осколки та обрізки.
Ключова особливість будівного сміття – різнорідний склад, в якому складно виокремити безпечні та небезпечні компоненти. Цей нюанс є основною причиною, чому воно підлягає лише спеціалізованому вивозу та утилізації. Сумнівно, що під час ремонту квартири в новобудові бригада буде окремо збирати лишки гіпсокартону та штукатурки, ізоплат і клейову суміш. Тобто, маємо хаотичну мішанину, з якою дорого “бавитися”. Порівняйте це з побутовим сміттям, де харчові відходи поєднуються з папером та безпечним пластиком.
Невивіз чи неправильний вивіз: штраф та наслідки
В Україні з точки зору юриспунденції поводження з будсміттям регламентується такими законами та підзаконними актами:
- ЗУ № 187/98-ВР від 05.03.1998 «Про відходи»;
- ЗУ № 417-VIII від 14.05.2015 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»;
- Наказ № 76 від 17.05.2005 Державного комітету з питань ЖКГ «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій»;
- Постанова № 712 від 05.09.2018 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком».
Також варто орієнтуватися на Договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком або на Договір про утримання будинків, будівель та придомової території, який актуальний для вашого ОСББ чи ЖЕКу.
Ключовим законодавчим актом є ЗУ “Про відходи”. Він безпосередньо забороняє викидати будсміття в контейнер для побутового сміття та зобов’язує відповідального за створення будсміття вивозити його лише на спеціальні полігони. Якщо не дотримуватися цієї вимоги, то в дію вступає стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.”. Розмір штрафу складає:
- для фізичних осіб – від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів, тобто 340-1360 гривень;
- для юридичних осіб – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів, тобто 850-1700 гривень.
Відносно невелика санкція може збільшитись, якщо державні органи матимуть достатньо доказів заподіяння шкоди навколишньому середовищу. Це стосується і невивозу будсміття, і його скидування в лісах, на узбіччях та всіх інших місць, окрім спеціальних полігонів.
Легальний вивіз: як правильно?
Залежно від суб’єкта діяти доречно таким чином:
- Звичайна людина Варто повідомити ОСББ чи ЖЕК, що є будсміття. Якщо керуюча компанія займається вивозом таких відходів, то вона сформує додатковий рахунок у складі квартплати. Ціна залежатиме від тарифної політики балансоутримувача багатоповерхівки та об’єму відходів. Якщо керуюча компанія не займається подібним збором, то потрібно знайти транспортну компанію, яка займеться вивозом будівного сміття.
- Компанія Це може бути ремонтна бригада або забудовник. Такій юридичній особі можна укласти договір на вивіз будівельного сміття або вивезти його власним транспортом на уже згадуваний полігон №6. В’їзд на територію платний, а вартість залежить від об’єму небезпечних відходів. Наша компанія з радістю готова стати субпідрядником при таких обставинах.
Ми вивозимо сміття після ремонту лише на полігон захоронення №6. Він знаходиться поруч з Теремками в Голосіївському районі: м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 94-96. Це єдине легальне звалище в Києві для будівельних відходів. Для заїзду наших вантажівок на територію закуповуються спеціальні талони залежно від об’єму будівельного сміття.
Перспективи утилізації та переробки
Під час будівництва до 10-15% куплених матеріалів в підсумку не використовуються. Це не лише екологічна проблема, а й фактор зростання собівартості житла. Наслідком раціонального використання всіх матеріалів та переробки відходів стане зниження не лише антропогенного навантаження на природу, а й підвищення рентабельності об’єктів нерухомого майна.
Щодо перспектив розвитку сфери переробки будсміття доречно використати досвід ЄС. Ключовим є акцент на економічних стимулах. Наприклад, цікавим є підхід Бельгії, Данії та Австрії, де значно підвищили рівень оподаткування полігонів захоронення сміття. Внаслідок цього будівельним компаніям дешевше займатись утилізацією відходів, а не щорічно збільшувати площу сміттєзвалищ. Дієвими є і радикальні підходи. Так, у Нідерландах з 1997 року на полігонах акумулюються лише такі види відходів будівництва, які неможливо використати для переробки. Тобто, вони захоронюють лише високотоксичні та надзвичайно стійкі матеріали.
Щодо перспектив розвитку сфери переробки будсміття доречно використати досвід ЄС. Ключовим є акцент на економічних стимулах. Наприклад, цікавим є підхід Бельгії, Данії та Австрії, де значно підвищили рівень оподаткування полігонів захоронення сміття. Внаслідок цього будівельним компаніям дешевше займатись утилізацією відходів, а не щорічно збільшувати площу сміттєзвалищ. Дієвими є і радикальні підходи. Так, у Нідерландах з 1997 року на полігонах акумулюються лише такі види відходів будівництва, які неможливо використати для переробки. Тобто, вони захоронюють лише високотоксичні та надзвичайно стійкі матеріали.
Столиця гостро потребує реформи сфери поводження з будвідходами. Наявний полігон у Голосіївському районі неможливо розширити. Продовження захоронення відбувається лише інтенсивним шляхом – збільшенням висоти полігону.
Війна з РФ: аспект будівельного сміття
Повномасштабне вторгнення наших, так би мовити, сусідів у 2022 році кардинально змінило життя мільйонів і забрало це саме життя у незліченних тисяч. Також воно оголило наявні проблеми щодо будівельно сміття. Де-факто по всій Україні ці, як і інші відходи, практично не перероблялись. Додаємо до цього руйнації житлового фонду на мільярди гривень і в підсумку отримуємо потребу в переосмисленні звичних підходів.
Захоронювати будівне сміття не лише недешево, а й безглуздо. Саме в кризові моменти найефективніше змінювати систему. Ба більше, це є чудовим символом – минуле вже позаду, а майбутнє залежить від кожного з нас. На жаль, станом на початок 2023 року бойові дії ще не завершились, а тому проблема дійсно ще не є дійсно актуальною. Тому, рекомендуємо ознайомитись з думкою Руслана Стрільця, міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.
Зони надання послуги
Деснянський район
Дніпровський район
Подільський район
Оболонський район
Голосіївський район
Шевченківський район
Печерський район
Святошинський район
Борщагівка
ЖК Пектораль
ЖК Маргарита
ЖК Південний
ЖК Ново-Микольський
ЖК Парковий
ЖК Столичні каштани
Нивки
ЖК Нивки-Парк
ЖК Наш дім
ЖК San Francisco Creative House
Святошин
ЖК Be the One
ЖК Solar City
ЖК Chalet
ЖК Святобір
ЖК Академ Парк
ЖК Відпочинок
Академмістечко
ЖК Lucky Land
ЖК Озерний
ЖК Зелений мис
ЖК Осінній
ЖК Академмістечко
Клубний будинок Buchansky Concept Club House
Клубний будинок Весна на вулиці Осінній
Клубний будинок Павленко Хол
Галагани
Новобіличі
ЖК Сосновий Бір
ЖК Академ-Квартал
ЖК Грюнвальд
ЖК 4U
Біличі
ЖК Gravity Park
ЖК Адмірал
ЖК The First House
ЖК Eco Dream
Солом’янський район
Жуляни
ЖК ParkLand
ЖК A3UM (Атріум)
ЖК Жуляни
ЖК Вектор
ЖК Британський Квартал
ЖК Англія
ЖК Liberty Park
ЖК Royal House
Клубний будинок Liverpool House
КМ Щастя
КМ Britan House
КМ Набережний
КМ Будинок на Садовій
Таунхауси New Smart 6
Таунхауси Ihouse Village
Таунхауси Голландія
Олександрівська слобідка
ЖК Совські ставки
Совки
ЖК Арт Хаус
Чоколівка
ЖК Sherwood
ЖК Sky Avenue
ЖК OK’Land
Відрадний
ЖК Geneva
ЖК Smart House
Солом’янка
ЖК Династія
Кучмин Яр
Монтажник
Відповіді на питання, що часто задають
Куди вивезти будівельне сміття у Києві?
Вам потрібно прямувати до полігону №6 для великогабаритних та будівельних відходів – Київ, Голосіївський район, вул. Пирогівський шлях, 94-96. Оператором цього звалища є ПрАТ “Київспецтранс”. Компанія на 51% належить громаді Києві, тобто фактично є муніципальним підприємством. В’їзд на територію платний. Завдяки цьому у підприємства є змога впроваджувати перспективні підходи утилізації будівельного сміття.
Скільки сміття влазить в Газель?
Близько 16 кубічних метрів або до 1.5 тонн. В стандартних поліпропіленових мішках це близько 50-55 мішків. Зауважте, що відносно будівельного сміття важливішим є його вага. Тобто, на практиці надзвичайно рідко трапляється, що весь мотлох не вміщується через свої розміри – набагато поширенішим обмеженням є саме його вага.
Яка ціна вивозу будівельного сміття у Києві?
Для довантаження ГАЗелі – 750 ₴ з послугою вантажників. Повний кузов – 1 100 ₴. Для ЗІЛа та КАМАЗу відповідні ціни складають 1 500 ₴, 2000 ₴, 2 500 ₴, 4 000 ₴. Для більш точної калькуляції радимо зателефонувати чи написати у месенджери. Також буде доречно надіслати фото чи відео вашого сміття після ремонту, демонтажу чи будівництва.
Замовити вивіз онлайн
Заповніть поля і ми зв’яжемось з вами протягом 30 хвилин!