Замовити вивезення будсміття

Вивезти будівельне сміття у Києві можна відповідно до таких умов:

 1. Правий та лівий берег столиці. Щодо вигідного тарифу для Київської області та передмістя потрібно уточнювати з менеджером.
 2. Готові на договір. Для підрядників і бригад з ремонту квартир житлових комплексів та котеджних містечок.
 3. Без посередників. Ви на прямому зв’язку з виконавцем і не платите комісій. Також у вас є додатковий інструмент контролю.
 4. Легально. Будівельний мотлох з квартири вивозиться на полігони зберігання відходів. Бізнес існує у формі ФОП.
 5. Ціна вивозу будсміття від 500 ₴ за Газель без послуг вантажників. За 800 ₴ вам нічого не треба буде носити. Є вантажівки ЗІЛ і КАМАЗ.

9 років існування нашої компанії підтверджують, що ми професіонали щодо поводження з відходами будівництва та ремонту. У нас щодо цього відсутні компроміси. Немає значення, чи це вивіз сміття після заміни (встановлення) вікон (дверей) або ж після повного капремонту житла – ми завжди спрощуємо життя нашим клієнтам.

Відгуки клієнтів

Вивезти будівельне сміття у Києві можна для районів:

✈️ Дарницького

🏙️ Осокорки (в т. ч. приватний сектор, дачі, ЖК Great, Riverstone, Seven, Патріотика, Берег Дніпра, Урлівський-2, Причал-8, Славутич 2.0)

⚡ Харківський масив (ЖК Троїцький, Лебединий, Злагода, Olympic Park, Terracotta)

🌆 Позняки (ЖК Синергія Київ, Приозерний, 31))

✔️ Рембаза

🔴 Червоний хутір (ЖК Чарівне місто, Art Парк, Вудсторія, Оберіг-2)

🚰 Бортничі (ЖК Євгенія Харченка, 47-59, 02 Residence)

⭐ Деснянського

🌉 Троєщина (ЖК Мілос, Район)

🌈 Райдужний масив

🐌 Русанівські сади (ЖК Русанівська Гавань)

🍁 Лісовий масив (ЖК Автограф)

Лівобережний масив (ЖК Галактика)

🐃 Биківня

⏩ Дніпровського

😊 Березняки (ЖК Kub29)

🌇 Русанівка (ЖК Rusaniv Residence)

👚 Соцмісто (ЖК Комфорт-Таун, Star City, Флагман)

⚒️ ДВРЗ

💊 Стара Дарниця (ЖК Мега-Сіті)

➰ Воскресенка (ЖК Паркові озера)

🎨 Подільського

👷 Виноградар (ЖК Варшавський Мікрорайон)

🚚 Куренівка

💨 Вітряні гори

⛪ Поділ (ЖК Amsterdam Concept House)

⛏️ Мостицький масив

💉 Пріорка (ЖК Паркове місто)

Рибальський острів (ЖК Рибальський)

📐 Берковець

🚤 Оболонського

🍱 Оболонь

📖 Почайна (Dock32)

🌱 Мінський масив (ЖК Італійський квартал, Forest Park)

⛵ Вишгородський масив

🚊 Пуща-Водиця

🌳 Голосіївського

🚌 Деміївка (ЖК Деміївка, White Lines)

⛺ Голосієво (ЖК Нова Англія, Авангард, Park Avenue, 4 Сезони)

🇨🇳 Китаїв

🚏 Корчувате

Теремки (ЖК Ліко Град, Еврика, Метрополіс, Венеція, Respublika (Республіка))

⛰️ Багринова гора

Феофанія (ЖК Кришталеві Джерела, Шоколад, Life Story)

🍣 Шевченківського

🎖️ Шулявка (ЖК Poetica, Зелений острів)

⚙️ Нивки (ЖК Файна-Таун)

🏢 Лук’янівка (ЖК Greenville Park)

⛷️ Татарка

🗼 Сирець (ЖК Затишний, Місто квітів)

🏦 Печерського

🏗️ Липки

🚆 Видубичі (ЖК Тріумф, Busov Hill)

Саперна слобідка

🐻 Звіринець (ЖК Новопечерські Липки)

Нова Забудова (ЖК Cardinal, Montreal House, Central Park, Французький квартал)

🌇 Святошинського

🔥 Борщагівка (ЖК Пектораль)

Нивки (ЖК Нивки-Парк)

🔬 Академмістечко

Новобіличі (ЖК Сосновий Бір, Академ-Квартал)

🎢 Солом’янського

🎫 Жуляни (ЖК ParkLand)

Олександрівська слобідка

🦉 Совки (ЖК Арт Хаус)

Чоколівка (ЖК Sherwood, Sky Avenue, OK’Land)

⛑️ Відрадний (ЖК Geneva, Smart House)

Солом’янка (ЖК Династія)

Кучмин Яр

🔧 Монтажник

Вивіз сміття Київ недорого

Коли варто замовити вивіз на Газелі?

❗ Цей тип вантажних мікроавтобусів оптимальний для усунення будівельного непотребу з квартири чи приватного будинку (сектора) після середньостатистичного ремонту. Наприклад, часто ми працюємо щодо вивезення старих вікон чи дверей.

Основна перевага ГАЗелі – оптимальна ціна вивозу за 1 кубічний метр. На противагу, ЗІЛ або КАМАЗ буде недорогим варіантом для:

 • демонтажу стін;
 • капітальних робіт в багатоповерхових спорудах;
 • інших масштабних ремонтних операцій.

Отже, малотоннажні вантажівки, а не велико- чи середньотоннажні, є оптимальним вибором для прибирання мотлоху після або перед будь-якими ремонтами в квартирі чи будинку.

Вивіз сміття після заміни вікон у Києві

🚚 У вантажної Газелі місткий кузов, хоча і невелика вантажопідйомність. Наприклад, типова модель вміщує до 12 м³ і 1.5 т, хоча є і подовжені варіанти з корисним внутрішнім об’ємом до 18 м³.

🗑️ Будівельне сміття займає доволі багато місця, хоча й важить доволі мало і його прибирання часто потребує чимало часу. Це зумовляє той факт, що його економічно недоцільно вивозити вантажівками на кшталт КАМАЗу.

🛢️Нічим не примітна вантажопідйомність малотоннажника гарантує важливу особливість – низька витрата палицю на одиницю тягаря. “Кволий” двигун не потяне 5 тонн, проте він надасть змогу недорого вивезти до 1.5 тонн корисного вантажу. Завдяки цьому ціна вивозу в перерахунку на один кілограм чи кубометр сміття виявиться найнижчою саме для Газелей.

👷‍♂️ Незначний радіус розвороту спрощує дорогу до об’єкту, де потрібен позбутися мотлоху. Наприклад, для приватного сектору в районі Жулян неоптимально замовляти КАМАЗ, адже він легко закоркує вузеньку вулицю. Для “спальників” на кшталт Троєщини, Позняків або масштабних новобудов (Комфорт Таун чи Unit.Home) вигідніше замовити саме малотоннажник аля Газель, а не середньотоннажник.

Вивіз сміття Газель Київ
Газель для вивезення сміття

Чим допоможемо щодо будівельних відходів?

Якщо ви нещодавно закінчили ремонтувати свій дім, то скорше всього вам самостійно не справитися з прибиранням территорії. Простіше всього вивозити його на Газелях – чудовий вихід в подібних ситуаціях. Ми приїдемо і завантажимо все непотрібне в Газель (ЗІЛ, КАМАЗ), і ви назавжди забудите про післеремонтний клінінг.

Чи потрібно вам очистити приміщення після будівництва чи пожежі, навести лад на території забудови — вивіз будсміття в Києві доступний вам будь-якої доби тижня. Ми очистимо все в найкоротші терміни, і ви не будете змушені самостійно закуповувати для цього обладнання і витрачатися на його обслуговування.

Ми пропонуємо послуги такого характеру:

 1. Вивезення будівельного сміття.
 2. Вантажоперевезення по Києву до 5 тонн на одну машину.
 3. Клінінг і очистка від мотлоху, непотребу, старих меблів та техніки.

Вартість залежить від того, якого об’єму і суті нам випала робота, а також наскільки терміново її потрібно виконати. На неї може також вплинути і адреса, з якої терміново потрібно вивезти будсміття. Вийдіть на зв’язок з нами, і ми надамо вам попередній підрахунок вартості наших послуг. Витрати на цю послугу можна зменшити. Для цього достатньо укласти договір на довгострокову перспективу, скориставшись орендою контейнерів.

Договір на вивезення сміття після ремонту
Можна укласти договір на періодичний вивіз сміття

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте повний комплекс необхідних послуг. Це суттєво дешевше самостійних робіт.

Зичимо вам швидкого забуття про ремонтні справи і комфортного відчуття нової якості житла, разом з підвищенням цін на комерційну нерухомість, що неодмінно стане запорукою міцного фундаменту для майбутнього.

Вивіз та переробка будівельних відходів у Києві: коли, як і навіщо?

Такі відходи переважно складаються з пошкодженої або невикористаної цегли, бетону та деревини. Практичні дослідження свідчать, що під час будівництва до 10-15% всіх використаних неминуче матеріалів стають відходами. Це не лише суттєва екологічна проблема, але й безпосередній фактор зростання собівартості житла. Отже, наслідком раціонального використання всіх матеріалів та переробки відходів стане зниження не лише антропогенного навантаження на природу, а й фактичного рівня цін на нерухомість.

Вивіз будівельних відходів Київ

Щодо перспектив розвитку сфери переробки будсміття доречно озиратись на досвід ЄС. Ключовим там є акцент на економічних стимулах. Наприклад, цікавим є підхід Бельгії, Данії та Австрії, де значно підвищили рівень оподаткування полігонів захоронення сміття. Внаслідок цього будівельним компаніям дешевше займатись утилізацією відходів, а не щорічно збільшувати площу сміттєзвалищ.

Вивезти будівельне сміття Київ
Полігон №6 для будівельного сміття у Києві

Цю практику варто реалізовувати і в столиці. Так, наявний полігон у Голосіївському районі неможливо розширити, і тому захоронення фактично відбувається лише за рахунок збільшення його висоти.

Як вивезти будівниче сміття з квартири?

Такий мотлох заборонено викидати в контейнер для ТБВ біля під’їзду. Справа в тому, що під час ремонтних робіт формуються потенційно 💣 небезпечні відходи. Якщо їх залишати деінде, то це спричинить забруднення грунту та поверхневих вод. Таким чином, звертаючись за послугою до VrTrans, ви не лише заощадите, а й в цілому сприятимите покращенню екологічної ситуації в Україні.

Замовити вивіз сміття після ремонту

Чим допоможемо киянам?

Після більшості ремонтних заходів формується крупногабаритний та будівельне сміття. Існують специфічні нюанси щодо умов вивозу і поводження з подібним непотробом. Ми якраз і позбавимо вас від зайвих турбот. Фахівці нашої компанії недорого і легально очистять потрібну вам площу, після чого вивезуть зайве на ГАЗелі, ЗІЛі чи КАМАЗі. Вартість розраховується в індивідуальному порядку залежно від об’єму, ваги та цінності мотлоху.

Вивіз будівельного сміття Позняки

Подібні послуги пропонують не лише компанії, але й фізичні особи за мінімальну цену. Часом вони можуть стати в нагоді, проте в результаті ви залишите не найкращий слід після себе. VrTrans працює з 2013 року і весь цей час вивіз здійснювався на легальний полігон зберігання крупногабаритного і будівельного сміття №6.

Відповіді на питання, що часто задають

Куди вивезти будівельне сміття після ремонту квартири?

Його потрібно вивезти на полігони захоронення великогабаритних та будівельних відходів. Це обов’язок власника житла чи виконавця ремонтних робіт. Будівельні відходи заборонено залишати в контейнерах для побутового сміття, що знаходяться на прибудинковій території.

Що входить до будівельного сміття?

Залежно від типу до нього відносяться такі відходи:
Тверді: штукатурка, бетонні стяжки, арматура, залізобетон, стара проводка, вікна та двері, бій цегли, плитка, лінолеум, шпалери, гіпсокартон, теплоізоляція, деревина, пластикові та металеві труби.
Рідкі: лишки лаків, фарб, клеїв, смол, лубрикантів.
Сипучі: пісок, щебінь, грунт, глина, пил.

Куди вивезти будівельне сміття у Києві?

Є 2 варіанти:
– полігон №5 для твердих побутових відходів – с. Підгірці, Київська обл.
– полігон №6 для крупногабаритних відходів (куди входить і будсміття) – Київ, вул. Пирогівський шлях, 94-96.

Скільки сміття влазить в Газель?

Близько 16 кубічних метрів або до 1.5 тонн. В стандартних поліпропіленових мішках це близько 50-55 мішків. Зауважте, що відносно будівельного сміття важливішим є його вага. Тобто, на практиці надзвичайно рідко трапляється, що весь непотріб не вміщується через свої розміри – набагато поширенішим обмеженням є саме його вага.

Замовити вивіз онлайн

Заповніть поля і ми зв’яжемось з вами протягом 30 хвилин!