Вивіз старих меблів

Вивозимо непотрібні меблі з квартири у Києві або приватному будинку в передмісті Київської області. Вивіз на Газелях, ЗІЛах, КАМАЗах. Чиста ціна (без послуг вантажників) складає 500 ₴ за Газель, 1 100 ₴ за ЗІЛ та 2 300 ₴ за КАМАЗ.

Вивіз старих меблів у Києві

Як краще вивезти старі меблі?

Куди подіти старий диван і подібні меблі в Києві, щоб і не працювати зайвого, і забути про непотріб, і не зашкодити природі? В столиці є 3 можливих варіанти:

  1. Знайти приватну особу. Частіше всього це людина з вантажівкою, яка розмістила оголошення на OLX чи подібних сервісах. Найпростіший спосіб, який зазвичай і найдешевший. Проте йому властиві недоліки. Людина може бути аматором: приїде не вчасно, підвищить ціну в останню мить, організує нелегальне звалище в найближчому лісочку. Кожний вирішує особисто, чаи вартує воно того.
  2. Знайти транспортну компанію. За гроші, звісно, старі меблі вивезуться якнайшвидше. Проте витрати будуть і не такі високі, до того ж це етично з точки зору екології. Варто зважати і на той факт, що у професіоналів знайдеться вантажівка для будь-яких меблів. Такий підхід є оптимальним у випадку придбання нерухомості на вторинному ринку, адже часто попередні власники накопичують все як Плюшкіни у Гоголя.
  3. Розмістити оголошення про безкоштовний вивіз. Очевидно, що після цього телефон не буде розриватися від дзвінків. З власного досвіду зазначимо, що такий спосіб може взагалі не спрацювати і в підсумку диван чи кухонний гарнітур так і буде займати корисну площу квартири.
Куди вивезти старий диван у Києві

Як замовити вивезення

Алгоритм надання цієї послуги полягає у виконанні таких кроків:

  1. Ви контактуєте з нашим менеджером. Для цього є такі канали зв’язку: дзвінок по номеру стаціонарного телефону в Києві (044) 233-87-06,  а також по мобільному (097) 338-48-48; повідомлення в Telegram чи Viber (в самому низу екрану є відповідні кнопки); заповнення онлайн-заявки (для цього сторінку потрібно пролистати до самого низу). Найзручнішим для нас виявиться традиційний дзвінок. Любите не говорити, а писати в месенджері? Наш менеджер готовий відповісти на всі питання і таким чином, але часом для цього потрібно почекати до 15 хвилин. Аналізуєте ринок у пошуку найвигіднішої для себе пропозиції? Залишайте онлайн-заявку, лишень не забудьте залишити власні контакти – наш фахівець вийде на зв’язок і озвучить ціну вивезення в Києві та передмісті.
  2. Завжди є простір для бесіди. В уважних читачів може виникнути питання: “а чому відсутня одна ціна мебелі на вивіз?”. Відповідаємо. Ми надаємо транспортні послуги з 2013 року і протягом цього неодноразово переконувались, що потреби клієнтів подібні до калейдоскопу.  Наприклад, непотрібний диван нерідко буває незручних габаритів для переміщення, в будинку може не бути вантажного ліфту (або навіть і взагалі ліфту). Або ж замовник через забудькуватість може в останню мить згадати про стару пральну машинку, холодильник чи навіть чавунну ванну. Підсумок у подібних форс-мажорів один – зміниться базовий тариф в 800₴ за Газель з орендою вантажників, якби цього не хотілось обом сторонам співпраці. Головне, що відсутній халтурно-колгоспний підхід, і кожний отримує унікальне вирішення проблеми.
  3. Ви позбуваєтесь старих речей. Пунктуальність – фундамент успіху наших бізнес-процесів. Саме через це наші спеціалісти навідаються до вас в точно визначений час. Короткі вантажні процедури і ось уже мотлох їде на легальний полігон чи навіть на утилізацію, якщо це можливо. Погодьтеся, це ж прекрасно?

А як отримати вивезення безкоштовно?

Для цього потрібно бути нашим постійним клієнтом. На жаль, безкоштовним вивезенням ми не займаємось, так само як і всі наші конкуренти. З цієї позиції ми опишемо ще 2 переваги вивозу сміття у нас:

  1. Хороші вантажники – секрет якості. Не складе особливих труднощів знайти кого-небудь за умовні 100 гривень. Проте, варто замислитись, чи довірите ви невідомій людині доступ в квартиру. Тим більше, що випадковий зустрічний не надасть ніяких гарантій, на відміну від нас. Фізична особа-підприємець конче турбується про репутацію, саме тому у VrTrans працюють лише перевірені вантажники.
  2. Щира турбота про природу. На жаль, з 2013 року ми достобіса часто спостерігали, яка кількість відходів щодня захоронюється з Києва. Не у наших силах змінити цю ситуацію відразу на європейський лад, адже для цього насамперед потрібне політичне рішення влади. Проте, з нашого боку вкажемо, що у кожному випадку ми намагаємось утилізувати старі меблі. Частково завдяки цьому нашій компанії і вдається тримати такою доступною вартість послуги.

Наприкінці нагадаємо, що вивезення будівельного сміття силами нашої компанії – це найнижча ціна за Газель у Києві.

Форма онлайн-замовлення

Опишіть, які меблі вам потрібно вивезти, відправте заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин