Вантажоперевезення Харків Київ, Київ Харків

Вантажні перевезення Харків Київ

Предки точно не здогадувались, що можна безпроблемно перевезти необхідне на далеку відстань. Колесо винайшли багато тисячоліть тому, а отже в сучасному світі вантажоперевезення не є чимось космічним. Ми пропонуємо вам скористатися транспортними послугами з Харкова в Київ чи по зворотному маршруті. В результаті ви матимете змогу символічно об’єднати 2 столиці України.

Особливості доставки

Ми забезпечимо наступні стандарти якості послуг міжміських перевезень товарно-матеріальних цінностей:

 • класичне транспортування згідно з домовленими термінами;
 • експрес-доставку при потребі;
 • вигідні ціни у будь-якому випадку;
 • ефективні маршрути;
 • збереження вантажів, в т. ч. тендітних.

За допомогою нашого автотранспорту ви неодмінно отримаєте відчутний комерційний зиск, що лише підкреслить взаємовигідність співпраці.

Вантажні перевезення з Харкова в Київ
Доставка Харків Київ на карті

Частіше всього у нас замовляють транспортування меблів, сировини, товарів, офісної техніки та тому подібних матеріальних цінностей. Для щиро вигідної співпраці є сенс оформити контракт з компанією VrTrans. Завдяки цьому ви отримаєте відчутну знижку і забудете про всі логістичні проблеми.

Як формується вартість перевезень?

Ціна вантажного таксі по маршруту Харків-Київ може суттєво відрізнятися для кожного конкретного замовлення. В такому контексті ключовими факторами, які впливають на ваші витрати є:

 1. Тип транспорту. Досвід свідчить, що наші переваги краще всього розкриваються у випадку малотоннажних перевезень до 5 тонн. Це оптимальне рішення для рентабельного перевезення на відстані до 700 км (наприклад, з Києва у Дніпро)
 2. Маршрут. Він може сильно впливати на фактичний кілометраж. На жаль, українські дороги ще досі знаходиться в “трішки” понівеченому стані, хоча ситуація і покращується поступово. Додатково ми часто знижуємо витрати за рахунок попутних вантажних перевезень. Для прикладу, під час виконання рейсу вантажівка може заїхати в Суми, Кременчук, Черкаси. Користуючись нагодою, нагадаємо про потенційно інші маршрути, серед яких найпопулярнішими є Львів, Дніпро та Одеса.
 3. Швидкість. Експрес-перевезення неминуче обійдеться дорожче. Радимо завчасно домовлятись з нашим менеджером щодо бажаних термінів вантажоперевезення. До того ж, це спрощує наше планування і ви потенційно можете заплатити навіть нижче очікуваної суми.
 4. Додаткові послуги. Зазвичай до них відноситься упаковка, попереднє зберігання на складі, завантаження/вивантаження, документальне оформлення. Якщо в переліку відсутні необхідні вам дрібниці, то не соромтеся повідомити про це спеціаліста VrTrans під час спілкування в телефоному режимі чи месенджері.

Перед підписанням контракту ми обов’язково узгодимо остаточний тариф, щоб жодні форс-мажори не підвищили рівень транспортних витрат.

Ефективність перш за все

Ми завжди прагнемо задольнити ваші запити. З 2013 року наші фахівці успішно виконали не одну сотню замовлень, завдяки чому уже не дивуємось незвичністю побажань. Задоволена людина – наша місія, адже всі можливості інтернету часом стають непотрібними завдяки потенціалу “сарафонного радіо”. Варто раз переконатися в нашій професійності і отримувати приємні бонуси протягом численних років. Також підкажемо, що спеціалісти VrTrans допоможуть з вивезенням будівельного сміття в Києві та передмісті.

Вантажні перевезення Харків - Київ

Доступна доставка з Києва в Харків

Компанія VrTrans надає професійні послуги оренди водіїв, експедиторів і вантажників. Ми орієнтуємося на звичайних людей і малий бізнес, а тмоу у нас ви отримаєте:

 1. Лаконічну консультацію по телефону чи в месенджерах (Viber, Telegram). Наші менеджери не базікають про погоду або політику – у них виключно важлива інформація (жодних бе-ме). Вдала комунікація завжди буде в нагоді, адже вона усуває бар’єри між обома сторонами.
 2. Пунктуальність на кожному етапі співпраці. Нікому не цікаво довго очікувати машину для перевезень з Києва в Харків. Ми зацікавлені в найбільшій завантаженності транспорту з плином часу – простій техніки і персоналу нікого не порадує. Саме тому вам запропонують зрозумілий і реалістичний розклад виконання замовлення. Впевнені, що ми знайдемо спільну мову щодо раціонального використання часу.
 3. Збереження вантажів, в т. ч. і неординарних. Частіше за все у VrTrans замовляють транспортування меблів, різноманітних товарів і сировини, а також квартирний переїзд. Протягом більш як 9 років існування нашої компанії ні одна річ не була втраченою чи пошкодженою під час міжміських перевезень.

Зеркала і склотара, запчастини та автогума, холодильники та пральні машини – все це та багато іншого ми акуратно перевеземо з другої столиці України в першу.

Які типи вантажів транспортуємо?

Наші логістичні послуги полягуають в перевезенні та поводженні з наступними вантажами:

 1. Предмети побуту. Зазвичай з цього приводу до нас звертаються під час квартирного і офісного переїзду. Корпусні та м’які меблі, комп’ютерна та побутова техніка, декор та інсталяції, бібліотека і архів бухгалтерії – це абсолютно не весь перелік об’єктів, які перевозить наша транспортна служба.
 2. Товари для малого і середнього бізнесу. Київ і Харків входять у топ-3 міст України по об’ємах комерційних вантажних перевезень. Ще чумаки просікли, що ціна на сіль дуже відрізняється в різних місцевостях, подібним чином і ми допомагаємо підприємцям заробити. Здебільшого це електроніка, одяг, взуття, автозапчастити та складові механізмів. Щодо перевезення всіх товарно-матеріально цінностей ми юридично беремо на сееб гарантійні зобов’язання.
 3. Сировина і будматеріали. До цієї категорії належать поштучні, насипні, наливні, газоподібні об’єкти. Головна вимога для таких спеціалізованих вантажоперевезень – належна упаковка і тара, яку, в переважній більшості випадків, надає замовник перевезення.

Уточнимо, що до всіх видів логістичних послуг по Україні ми маємо змогу також надати завантаження/вивантаження, упаковку/розпаковку та документальне супроводження. Ми не на жарт цінуємо довгострокову співпрацю, тому будемо раді укласти договір з належним рівнем деталізації всіх нюансів.

Що корисно знати про вантажне таксі?

Кажуть, що автором вислову “Я знаю, що нічого не знаю” є Сократ. Не на часі практикуватися в історії філософії, головне, що ця цитата чудово описує неочевидну складність автомобільних перевезень з Києва в Харків. Саме для спрощення суті наведемо ряд ключових особливостей:

 1. Складання базового плану. Для початку потрібно уточнити, коли вантажівка повинна виїхати з столиці і прибути в Харків. Весь секрет в тому, що компанія VrTrans спроможна забазпечити мінімальний тариф доставки, якщо він буде виконаний по алгоритму попутних вантажних перевезень. Він полягає в об’єднанні безлічі відносно невеликих вантажів під час одного рейсу на одному автомобілі.
 2. Уточнення вимог. У вас є вантажники, але немає складу для тимчасового зберігання вантажу? Ми забезпечимо його. У вас є в наявності тара для специфічного товару (наприклад, люстри), але його завантаженням нікому зайнятися? У нас такі спеціалісти є завжди. У вас є постачальник в Полтаві, до якого потрібно завітати для додаткової комплектації спецвантажу? При потребі заїдемо в будь-яке місто, яке знаходиться біля Слобожанщини і Київщини.
 3. Моніторинг доставки. Ми не ховаємо внутрішні бізнес-процеси від замовників. Тому під час перевезення ви завжди можете бути на зв’язку як з нашим менеджером, так і безпосередньо з водієм. На щастя невблаганий розвиток сучасних технологій відчутно спрощує відслідковування вантажі в режимі реального часу.

Отже, якщо ви в пошуку дійсно грамотного партнера щодо міжміських доставок, то телефонуйте за такими номерами 【044 233-87-06】  【097 338-48-48】,  пишіть менеджеру в Telegram и Viber (він від цього у захваті), а також оформляйте онлайн-заявку за допомогою форми, яка знаходиться в самому низу веб-сторінки. Удачі вам та успішних перевезень!

Відповіді на питання, що часто задають

💯 Які вантажі з Харкова у Київ транспортують найчастіше?

Перевезення домашніх, офісних меблів і промислових товарів (одягу, взуття, продуктів харчування). Нагадаємо, що працюємо і по зворотньому маршруті.

🚚Які допоміжні послуги надає ваша компанія?

Для Києва актуальними є вантажні перевезення до 6 метров на Газель, вивіз будсміття після ремонту, доставка будматеріалів (в тому числі щебню), перевозка меблів і послуги оренди вантажників.

💸 Чи є у вас знижки чи програма лояльності?

Кожен може розраховувати на знижку від 5%, але після завершення першого перевезення. Якщо загальна сума замовлень вантажного таксі перевищить 10 000 ₴, то вигода підвищиться до 10%.

Замовити перевезення онлайн

Відправте заявку, не забудьте про власні контакти і наш співробітник зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин