Вантажні перевезення Київ Одеса

Перевезення вантажів Одеса – Київ – Одеса

Протягом життя нерідко виникають ситуації, коли потрібно велику річ транспортувати в інше місто. Існує безліч причин для цього: наприклад, переїзд, купівля товару чи бізнес-потреба. До того ж, Південна Пальміра завжди славилася  торговим потенціалом. Там можна купити що завгодно по вигідній ціні завдяки вигідному розміщенню на березі Чорного моря, поруч з великими портами у м. Южне та м. Чорноморськ. Саме це обумовлює доволі віковічну необхідність щодо вантажних перевезень по маршруту Одеса Київ. Компанія VrTrans може допомогти вам здійснити їх оперативно і по демократичній вартості.

Маршрут для підприємців

Логічно – якщо потрібно з розумом використати наявний бюджет, то купувати матеріальні цінності варто там, де ціни адекватні. Купівля товарів та сировини саме в Одесі, а не в столиці є більш виґідною, навіть з урахуванням логістичних витрат. Про інші міста України нічого і казати. Також наші послуги не лише доступні, а й передбачають повне збереження цінності. Додатково це можна зафіксувати в договорі ФОП.

Які ще послуги надаємо?

Наша компанія базується в столиці України і саме у Києві та передмісті ми виконуємо переважну більшість замовлень від клієнтів. Найчастіше це такі типи послуг:

  1. Вивіз будсміття з квартир та приватних будинків. ГАЗель, ЗІЛ, КАМАЗ + в наявності дозволи на вивезення.
  2. Утилізація старих речей та непотребу – найкращий варіант після купівлі нерухомості на вторинному ринку.
  3. Перевезення вантажів до 5 тонн – за потреби надаємо вантажників, в т.ч. на довгостроковій основі.

Форма онлайн-замовлення

Зазначте важливі дані про вашу потребу, не забудьте залишити контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами з розрахунком вартості